KONST / Litografier / Färglitografi 17569033
nr 1756 9033
Färglitografi
Giacomo De Pass. Signerad, numrerad 114/285. Färglitografi, bildmått: 17x13cm, yttermått inklusive ram: 38x33cm
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:47:26)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 20:49:09
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor